Dostępne na rynku lakiery do paznokci

Nails Company to firma założona w 2003 roku specjalizująca się w pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Bardzo dobra jakość lakierów hybrydowych, znajdujących się w ofercie firmy, przyniosła uznanie klientek nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

Aktualnie Nails Company jest jedną z wiodących firm w branży kosmetycznej i ciągle wychodzi na przeciw potrzebom rynku. Bogata linia produktów obejmuje między innymi bazy, topy, pyłki do paznokci, plasteliny i pasty do zdobień, puder akrylowy oraz, wspomniane już wcześniej, lakiery hybrydowe.

Lakiery do paznokci Nails Company

Są one cenione przede wszystkim za ich średnio gęstą konsystencję, która powoduje, że produkt dobrze się nakłada i świetnie poziomuje na płytce paznokcia. Dodatkowym walorem lakierów są piękne gamy kolorystyczne, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnajdziemy wśród nich następujące kolekcje:

  • DIVINITY by Osi Ugonoh – zawiera dziesięć kolorów, które inspirowane są kobiecą siłą;
  • Brush It Lack – to mocne i trwałe pigmenty w sześćdziesięciu czterech najmodniejszych kolorach;
  • GELIQUE SOAK-OFF – to żele hybrydowe o metalicznym zabarwieniu występujące aż w stu czterdziestu siedmiu odsłonach kolorystycznych;
  • Glam Collection – to czternaście odcieni z mieniącymi się drobinkami lub o strukturze marmurku;
  • Lakiery magnetyczne – charakterystyczny jest dla nich specjalny metaliczny pigment, który poddaje się działaniu magnezu. Nakładając lakier magnetyczny same decydujemy o tym, jaki wzór chcemy uzyskać oraz w jakim kierunku będą się układać opiłki. Jest to paleta trzydziestu barw z metalicznym wykończeniem.
  • Feminity – czyli dziesięć odcieni kobiecości;
  • Blink Blink – to błyszcząca kolekcja pięciu ciemnych kolorów z drobinkami.

Lakiery do paznokci oraz inne produkty do manicure znajdziesz na stronie: https://trena.pl/296-lakiery-do-paznokci