Fotorolety – wymarzony widok za oknem.

Nie każdy ma szczęście posiadać za oknem piękny widok – sielankowy zielony krajobraz czy urzekające światła miasta. Często są to szare, smutne budynki lub bliskość okien sąsiadów, co powoduje, że zamiast cieszyć się z widoku, dołuje nas on lub denerwuje.

Fotorolety z wybraną grafiką

Można jednak mieć widok na co tylko się chce i o czym marzycie. Bez przeprowadzki w okolice lawendowych pól Prowansji czy centrum Los Angeles można mieć właśnie takie obrazy. Rozwiązaniem są fotorolety.

Zawiesza się je na oknach jak standardowe rolety. Istotną różnicą jest jednak to, że po ich zaciągnięciu mamy ulubiony widok, wykonany w wysokiej jakości nadruku, zapewniającym maksymalną realistyczność i trwałość.

Jak dopasować fotoroletę?

Dobrze dopasowana roleta pod względem rozmiaru, ładnie łączy się z ramą okienną i wydaje się, jakby za oknem faktycznie miało znajdować się to, co jest odzwierciedlone na tworzywie. Tego typu funkcjonalne i dekoracyjne zarazem produkty można nabyć w pełnej gamie rozmiarowej.

Dlatego niezależnie od tego, jakie ma się okna, można stać się ich posiadaczem i efektownie zasłonić to, co jest na zewnątrz, a czego nie chce się oglądać.