Atrakcje Disneylandu w Paryżu

Chyba każdy z nas wie, gdzie jest położony Disneyland i rzecz jasna nie ma się czemu dziwić. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że jest to jeden z najpopularniejszych, jeśli w ogóle nie najpopularniejszy park na świecie. Położony jest natomiast w Europie, a dokładniej we Francji, choć nie w samej stolicy jak się wielu wydaje, a jedynie około trzydziestu kilometrów przed nią.

Jakie atrakcje w Disneylandzie?

Najważniejsze jest tutaj jednak to, że każdy z nas może dziś do tego parku się dostać. Tym bardziej że i ceny, które być może nie są najniższe, to na pewno umiarkowane, bo za dzień pobytu zapłacić trzeba dwieście pięćdziesiąt lub maksymalnie trzysta złotych. Jak w związku z tym wygląda taki Disneyland i jakie ma on w sobie atrakcje?

Otóż jest ich tutaj kilka i na pewno każdy powinien w nim znaleźć to, czego w nim szuka. Jeśli weźmiemy pod uwagę atrakcje Disneylandu w Paryżu, to na pewno na pierwszym miejscu trzeba wymienić sam park rozrywki Disneya. Gwarantujemy wam, że zwiedzanie go zajmie wam długie godziny, ale na pewno nie poczujecie się zmęczeni. Jeśli już to raczej możecie spodziewać się czegoś zupełnie odwrotnego, a kolejne zwiedzane miejsca będą tylko dodawać nam energii.

Rejs po Sekwanie

Jednakże atrakcje Disneylandu w Paryżu to nie tylko sam park. Nie można zapomnieć także i o innych ważnych miejsca tego parku zrywki. Musimy tu wspomnieć choćby o miasteczku Walta Disneya. Jak najbardziej jest to pozycja obowiązkowa i każdy, kto odwiedza Disneyland, musi się tutaj znaleźć. Co możemy wam jeszcze polecić? Na pewno ciekawą atrakcją Disneylandu w Paryżu jest również godzinny rejs po Sekwanie.

Natomiast po trudach dnia lub kiedy zwyczajnie najdzie wam głód, spożyć będziecie mogli coś w specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej, gdzie bez problemu znajdziecie coś pysznego.

Źródło: http://boogiehostel.com/boogie-apartments/