Taxi Brzeg – Taksówką na rodzinny wypad

Oferujemy naszym klientom najwyższy standard usług taxi i bezpieczeństwo. Zapraszamy do skorzystania z usług wiodącej korporacji taxi w Brzegu. Nasi doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w dzień lub w nocy, podczas ulewnego deszczu, w godzinach szczytu lub w święta.

Taxi Brzeg działa na rynku od wielu lat, systematycznie rozbudowując flotę pojazdów i każdego roku zatrudniając nowych licencjonowanych kierowców. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie transportu i naszym komfortowym samochodom nasi kierowcy są w stanie zrealizować każdy kurs, przy zachowaniu najlepszych cen na rynku.

Nasza flota Taxi

Nasza korporacja posiada liczną flotę, dzięki czemu błyskawicznie realizujemy zamówione kursy. Wszystkie nasze taksówki są wygodne i utrzymane w idealnym stanie technicznym. Niezwykle istotne jest dla nas także utrzymywanie czystości naszych samochodów na wysokim poziomie, aby nasi klienci w trakcie podróży zawsze czuli się komfortowo.

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów, nasze pojazdy mogą być wyposażone w fotelik dziecięcy, jeżeli takie zapotrzebowanie zostanie zgłoszone podczas rezerwacji.

Usługi specjalne – Taxi w Brzegu

Oprócz tradycyjnych usług taxi, świadczymy również usługi specjalne, m.in. przewozy taxi z Brzegu na lotnisko (na terenie całego kraju), czy też zakupy na telefon. Wystarczy zadzwonić na numer naszej centrali i złożyć zamówienie, a jeden z naszych kierowców dokona zakupów zgodnie z zamówieniem i błyskawicznie dostarczy towar pod wskazany adres o każdej porze dnia i nocy.

Wypad Taxi

Zapewniamy szybki kontakt i całodobową pomoc telefoniczną. Nasi dyspozytorzy pracują dla Państwa w dzień i w nocy, aby możliwie jak najszybciej wysłać taksówkę na wskazany adres.

Więcej tutaj: http://taxi-brzeg.pl