Lipolaser bezpieczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej

Wiele osób przez lata nieskutecznie walczy z tkanką tłuszczową. Na szczęście medycyna kosmetyczna oferuje w tej kwestii wsparcie. Jest nim lipolaser urządzenie przeznaczone do wykonywania redukcji tkanki tłuszczowej metodą frakcyjną.
Do czego służy lipolaser i czy są jakieś przeciwwskazania do jego stosowania?

Znakomicie sprawdzi się on szczególnie w przypadku osób, które boją się bardziej inwazyjnych zabiegów, lub z różnych względów nie mogą się im poddać.

Lipolaser – zalety

Sprzęt ten jest bezpieczny i nieinwazyjny. Jest bardzo skuteczny, ale jego działanie warto wspomóc zdrowo się odżywiając oraz pijąc dużo płynów. Nie zdawajmy się tylko na lipolaser urządzenie to nie jest magiczne, żeby efekt jego działania był jak najlepszy przyda się również sport.

Są oczywiście pewne przeciwwskazania do jego używania, chociażby różnego rodzaju choroby skórne. Warto przed zabiegiem zweryfikować z pacjentem, na co choruje i czy przypadkiem nie jest w grupie osób, które z lipolasera nie powinny korzystać.

Jak wybrać doby lipolaser?

Aby być pewnym, że wybraliśmy dobry lipolaser sprzęt powinien przede wszystkim pochodzić od sprawdzone producenta oraz mieć wszystkie niezbędne certyfikaty. Dzięki temu będziemy mieli również gwarancję, że urządzenie jest bezpieczne. Na co jeszcze wrócić uwagę kupując lipolaser – urządzenie powinno być wykonane z dobrej jakości materiałów.

Dzięki temu będzie ono łatwe do utrzymania w czystości no i oczywiście nie będzie się, aż tak szybko zużywać. Dobrej jakości materiały to również estetyczny wygląd, co nie jest bez znaczenia dla klientek. Aby zakupić w pełni funkcjonalny lipolaser, sprzęt powinien zostać wyposażony w głowice różnych rozmiarów – zarówno małe, jak i duże.

Umożliwi to pracę w różnych rejonach ciała. Mniejsze głowice przydają się do zabiegów wykonywanych na łydkach czy rękach, natomiast duże do redukcji tłuszczu na brzuchu czy pośladkach.

A może kombajn kosmetyczny…

Jeśli w salonie nie ma miejsca na samodzielny lipolaser urządzenie które warto kupić to kombajn kosmetyczny czyli wielofunkcyjny sprzęt, mogący wykonywać nawet do kilkunastu różnych zabiegów.

Jak wspominano zajmuje on zdecydowanie mniej miejsca, co jest ważne szczególnie w małych salonach czy gabinetach. Ważna jest również cena. Kombajn kosmetyczny kosztuje mniej niż pojedyncze urządzenia wykonujące te same zabiegi.

Pamiętajmy o jeszcze jednej rzeczy kupując lipolaser urządzenie powinno mieć jak najdłuższą gwarancję oraz jasne i klarowne zasady serwisowania – czy naprawa odbywa się na miejscu, w jakim czasie jest przeprowadzana, czy na czas naprawy przysługuje urządzenie zastępcze.

Profesjonalne urządzenie lipolaser znajdziesz u producenta: https://medikapoland.pl/pl/19-lipolaser-sprzet